Terveydenhuollon henkilöhakemisto

Toimipiste:
Yksikkö:

Haapoja-Pajuoja Sirja

sairaanhoitaja,

03 6731 378

sirja.haapoja@pihlajalinna.fi

Parolantie 42, 13720 Parola

ajanvaraus sairaanhoitajalle

Terveydenhuolto

Parolan terveysasema

Hoitotarvikejakelu

,

050 3539894 Puhelinaika ma-to klo 14:00-15:00.

Parolantie 42, 13720 Parola

Jakelu avoinna torstaisin klo 14:00-16:00. Mikäli ajankohta ei sovi, soita hoitajalle ja voit noutaa hoitotarvikkeesi terveysasemalta aukioloaikana.

Terveydenhuolto

Terveydenhuolto

Hukka Maarit

Psykologi,

050 3056 817

maarit.hukka@pihlajalinna.fi

Pappilanniementie 9, 4.krs

Psykologin vastaanotto. Soittoaika ma-pe klo 12-13.

Terveydenhuolto

Terveydenhuolto

Jääskeläinen Piia

fysioterapeutti,

050 3439 265

piia.jaaskelainen@pihlajalinna.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Apuvälinelainaamo, fysioterapeutin vastaanotto

Terveydenhuolto

Pappilanniemen vuodeosasto

Johansson Mari

terveydenhoitaja,

050 5091 075

mari.johansson@pihlajalinna.fi

Parolantie 42, 13720 Parola

neuvolapalvelut

Terveydenhuolto

Neuvolapalvelut

Juutilainen Marjo

Terveydenhoitaja,

050 5436 308

marjo.juutilainen@pihlajalinna.fi

Terveydenhuolto

Juteinikeskus

Kopra Mari

fysioterapeutti,

03 254 3300

mari.kopra@pihlajalinna.fi

Parolantie 42, 13720 Parola

Fysioterapeutin vastaanotto.

Terveydenhuolto

Parolan terveysasema

Kuitunen Pirjo

psykologi,

050 3056817

pirjo.kuitunen@pihlajalinna.fi

Pappilanniementie 9, 4. krs

Psykologin vastaanotto. Soittoaika ma-pe klo 12:00-13:00.

Terveydenhuolto

Pappilanniemi

Kuivasaari-Hyttinen Suvi

terveydenhoitaja,

050 3780 210

suvi.kuivasaari@pihlajalinna.fi

Lepaan koulu

Terveydenhuolto

Hamk Lepaa

Länsipuro Liisa

johtava lääkäri,

liisa.lansipuro@pihlajalinna.fi

Terveydenhuolto

Parolan terveysasema