Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen. Apua hakuun numerosta 050 577 8722.

Toimipiste:
Yksikkö:

Jalasvirta Tommi

kirjastoautonkuljettaja,

050 371 0528

tommi.jalasvirta@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto

Jenu Liisa

kirjastovirkailija,

050 5090 103

liisa.jenu@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto

Linna Raija

kirjastovirkailija,

050 5090 323

raija.linna@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto

Linna-Vuori Minna

kulttuuripalvelupäällikkö,

050 5522 896

minna.linna-vuori@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Elinvoimatoimiala

Kirjasto

Mikkola Pilvi

kirjastovirkailija,

050 469 8479

pilvi.mikkola@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto

Rasinen Netta

kirjastovirkailija,

050 3508 229

netta.rasinen@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto

Saari Jaana

toimistosihteeri,

040 687 5406

jaana.saari@hattula.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

kunnan palvelupiste, Juteinitalon tilavaraukset

Tekninen toimiala

Kirjasto

Savilampi Annika

Kirjastovirkailija,

050 5012 135

annika.savilampi@eduhat.fi

Kauppatie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Kirjasto