Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen. Apua hakuun numerosta 050 577 8722.

Toimipiste:
Yksikkö:

Aalto Hanna-Kaisa

lastentarhaopettaja,

hanna-kaisa.aalto@eduhat.fi

Opinkuja 2 13720 Parola

Sivistystoimiala

Juteinikeskus varhaiskasvatus pk

Aalto Johanna

lastentarhanopettaja,

johanna.aalto@eduhat.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Sivistystoimiala

Pappilanniemen pk

Aalto Tuija

ruokapalvelutyöntekijä,

tuija.aalto@hattula.fi

Tekninen toimiala

Keskuskeittö

Aaltonen Rauno

ICT-tukihenkilö,

050 306 1167

rauno.aaltonen@hattula.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Yleishallintotoimiala

Tietohallinto

Aaltonen Katri

päivähoitaja,

katri.aaltonen@eduhat.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Sivistystoimiala

Pappilanniemen pk

Aarnisalo Satu

sairaanhoitaja,

050 568 6531

satu.aarnisalo@hattula.fi

Vanhainkodintie 5, 13800 Katinala

Perusturvatoimiala

Kotihoitopalvelut

Ahola Minna

hoitaja,

050 5149 756

minna.ahola@hattula.fi

Puusepäntie 6, 13800 Katinala

Perusturvatoimiala

Varahenkilöstö

Ahonen Emmi

päivähoitaja,

emmi.ahonen@eduhat.fi

Mierolantie 3, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Tiitiäinen/Viiriäinen

Ahonen Marja-Leena

peruskoulun lehtori,

050 509 1235

marja-leena.ahonen@eduhat.fi

Myllytie 33, 13720 Parola

Sivistystoimiala

Juteinin koulu

Ahtila Hilla

hoitaja,

050 5986 966 tai 050 5532 899

hilla.ahtila@hattula.fi

Puusepäntie 6, 13800 Katinala

Perusturvatoimiala

Willa Katinala