Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen. Apua hakuun numeroista 050 509 0347 tai 050 577 8722.

Toimipiste:
Yksikkö:

Aalto Hanna-Kaisa

lastentarhaopettaja,

hanna-kaisa.aalto@hattula.fi

Opinkuja 2 13720 Parola

Sivistysyksikkö

Juteinikeskus varhaiskasvatus pk

Aalto Johanna

lastentarhanopettaja,

johanna.aalto@hattula.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Sivistysyksikkö

Pappilanniemen pk

Aalto Tuija

ruokapalvelutyöntekijä,

tuija.aalto@hattula.fi

Tekninen yksikkö

Keskuskeittö

Aalto Elina

lähihoitaja,

050 598 6966, 050 590 4179

elina.aalto@hattula.fi

Puusepäntie 6, 13800 Katinala

Willa Katinala

Aaltonen Rauno

ICT-tukihenkilö,

050 306 1167

rauno.aaltonen@hattula.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Keskushallinto

ICT-palvelut

Aaltonen Katri

päivähoitaja,

katri.aaltonen@hattula.fi

Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Sivistysyksikkö

Pappilanniemen pk

Aarnisalo Satu

sairaanhoitaja,

050 568 6531

satu.aarnisalo@hattula.fi

Vanhainkodintie 5, 13800 Katinala

Perusturvayksikkö

Kotihoitopalvelut

Ahola Minna

hoitaja,

050 598 6996, 050 553 2899

minna.ahola@hattula.fi

Puusepäntie 6, 13800 Katinala

Perusturvayksikkö

Willa Katinala

Ahonen Emmi

päivähoitaja,

emmi.ahonen@hattula.fi

Mierolantie 3, 13720 Parola

Sivistysyksikkö

Tiitiäinen/Viiriäinen

Ahonen Marja-Leena

peruskoulun lehtori,

050 509 1235

marja-leena.ahonen@eduhat.fi

Myllytie 33, 13720 Parola

Sivistysyksikkö

Juteinin koulu